Výměna pásů a válců

Pásy a válečky tvoří každé auto. Pásy a válečky motoru jsou přídavné prvky, které jsou součástí sestav, jako je klimatizace, generátor.

Pro mechanismus distribuce plynu, který vyžaduje výměnu válečků a rozvodového řemenu nebo rozvodového řetězu, byla vytvořena samostatná část.

Servisní středisko ATRISHCH-SERVIS v případě potřeby zkontroluje a vymění:

VÝMĚNA PÁSU

V závislosti na značce a modelu automobilu může být počet pásů odlišný. Naši odborníci vám řeknou, jaké pásy jsou používány v konkrétním automobilu.

Když jsou pásy v dohledu, pak při otevření kapuce můžete nezávisle, vizuálně posoudit jejich stav. Pokud jsou trhliny nebo fleecy, musíte se co nejdříve zaregistrovat k náhradnímu pásu.

Určit stupeň napětí bez určitých zařízení není možné. Chcete-li tak učinit, musíte se také obrátit na centrum péče o vozidlo ATRISHCH-SERVIS. Pokud je napětí oslabené, uslyšíte zvuk jako píšťalka.

Je důležité si uvědomit, – když je napětí hnacího pásu oslabené, začíná větší opotřebení řemenice alternátoru, čerpadla, válců atd. Pokud není čerpací stanice včas řešena, náklady na opravy budou vysoké. Důsledkem opotřebení pásu bude jeho zlomení.

VYZKOUŠEJTE A ZARUČUJTE SI SERVIS
+420 608 888 621